Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach przypomina, że Gmina Kęty przystąpiła do projektu MAŁOPOLSKI TELE-ANIOŁ, który oferuje wsparcie w postaci:Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach przypomina, że Gmina Kęty przystąpiła do projektu MAŁOPOLSKI TELE-ANIOŁ, który oferuje wsparcie w postaci:

Obrazek przedstawia starszego mężczyznę w okularach i stojącą obok niego dziewczynę. Na obrazku widoczna jest bransoletka teleopieki wyglądem przypominająca zegarek z trzema przyciskami. W lewym górnym roku obrazka widoczne jest logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach. Na dole obrazka widnieje napis: Pomocna dłoń zawsze przy Tobie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje o pozyskaniu kolejnych środków finansowych na wsparcie osób niepełnosprawnych, w kwocie 205 142,00 zł. Dotacja przyznana została na realizację świadczenia usług opieki wytchnieniowej w ramach pobytu całodobowego w ośrodku zapewniającym całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym wpisaną do rejestru właściwego wojewody oraz opieki dziennej świadczonej w miejscu zamieszkania.

Grafika

Obecna sytuacja, związana z izolacją społeczną, zwróciła szczególną uwagę na potrzebę dbałości o kondycję psychiczną. Wielu ludzi doświadcza przewlekłego stresu, a w erze COVID-19 nasilił się on jeszcze bardziej. Stwarza to podłoże do pojawienia się problemów psychicznych u do tej pory zdrowych osób i pogłębienia już tych istniejących w przeszłości.Obecna sytuacja, związana z izolacją społeczną, zwróciła szczególną uwagę na potrzebę dbałości o kondycję psychiczną. Wielu ludzi doświadcza przewlekłego stresu, a w erze COVID-19 nasilił się on jeszcze bardziej. Stwarza to podłoże do pojawienia się problemów psychicznych u do tej pory zdrowych osób i pogłębienia już tych istniejących w przeszłości.

Zdjęcie przedstawia Panią psycholog Irenę Kaczmarczyk

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach kolejny rok z rzędu pozyskał środki finansowe z Funduszu Solidarnościowego. Tym razem dotacja opiewa na kwotę 360 644,00 zł.Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach kolejny rok z rzędu pozyskał środki finansowe z Funduszu Solidarnościowego. Tym razem dotacja opiewa na kwotę 360 644,00 zł.

Grafika przedstawia logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach oraz symbolicznie osobę niepełnosprawną wspieraną przez osobę pełnosprawną

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje, że nadal wspiera seniorów oraz realizuje Program Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Wspieraj Seniora” na 2021 rok.Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje, że nadal wspiera seniorów oraz realizuje Program Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Wspieraj Seniora” na 2021 rok.

g17514m

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.