Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje o pozyskaniu środków finansowych w kwocie 40 320 zł na realizację  świadczenia usług opieki wytchnieniowej w ramach pobytu całodobowego w placówce zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym wpisanej do rejestru właściwego wojewody. 20 mieszkańców gminy Kęty z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności będzie mogło skorzystać z bezpłatnych 14 dniowych pobytów całodobowych.

mrpips

tosia challenge

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach dziękuje za nominację Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Kętach. Wyzwanie przyjęte i wykonane. 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach dziękuje za nominację Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Kętach. Wyzwanie przyjęte i wykonane. Do wspólnej zabawy i zbiórki pieniędzy na rzecz małej, ale dzielnej dziewczynki o imieniu Tosia nominujemy: Szkołę Językową „KABA” w Kętach, Domu Kultury w Kętach oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Kętach.

Życzymy dobrej zabawy oraz owocnej zbiórki.

Zespół pracowników GOPS w Kętach, dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Kętach oraz Seniorzy Dziennego Domu „Senior-Wigor” w Kętach.

Film z wykonania Tosia Challenge

Mimo iż od ponad miesiąca Świetlica Środowiskowa w Kętach nie prowadzi zajęć, wychowawcy mają stały kontakt ze swoimi podopiecznymi. Dzięki możliwościom, które daje Internet, wychowankowie Świetlicy kontaktują się z kadrą w sprawie pomocy w odrabianiu lekcji oraz wspólnie rozwiązują wątpliwości związane z obowiązkami szkolnymi i sprawami osobistymi.Mimo iż od ponad miesiąca Świetlica Środowiskowa w Kętach nie prowadzi zajęć, wychowawcy mają stały kontakt ze swoimi podopiecznymi. Dzięki możliwościom, które daje Internet, wychowankowie Świetlicy kontaktują się z kadrą w sprawie pomocy w odrabianiu lekcji oraz wspólnie rozwiązują wątpliwości związane z obowiązkami szkolnymi i sprawami osobistymi.

g15583m 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje, że w Krakowie powstał oddział Fundacji Centrum Praw Kobiet, która zajmuje się udzieleniem pomocy kobietom doświadczającym przemocy. Fundacja świadczy bezpłatną pomoc prawą, psychologiczną i socjalną w czasie epidemii koronawirusa zdalnie:Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje, że w Krakowie powstał oddział Fundacji Centrum Praw Kobiet, która zajmuje się udzieleniem pomocy kobietom doświadczającym przemocy. Fundacja świadczy bezpłatną pomoc prawą, psychologiczną i socjalną w czasie epidemii koronawirusa zdalnie:

g15582m 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach w związku z obecną kryzysową sytuacją spowodowaną koronawirusem COVID-19, przypomina, że wciąż można korzystać ze wsparcia, jakie oferuje Dział Wspierania Rodziny oraz Zespół Interdyscyplinarny w ramach pomocy dla osób uwikłanych w przemoc w rodzinie.Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach w związku z obecną kryzysową sytuacją spowodowaną koronawirusem COVID-19, przypomina, że wciąż można korzystać ze wsparcia, jakie oferuje Dział Wspierania Rodziny oraz Zespół Interdyscyplinarny w ramach pomocy dla osób uwikłanych w przemoc w rodzinie.

g15577m 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach z przyjemnością informuje, iż wszystkie zaplanowane w ramach projektu „Wash and go” działania udało zrealizować się bez większych przeszkód.Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach z przyjemnością informuje, iż wszystkie zaplanowane w ramach projektu „Wash and go” działania udało zrealizować się bez większych przeszkód.

g15576m

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.