Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Radni Miejskiej Rady Seniorów w Kętach informują, że począwszy od środy 1 lutego 2023 roku, w każdą pierwszą środę miesiąca, wznowione zostają spotkania radnych Miejskiej Rady Seniorów z mieszkańcami gminy Kęty. Zapraszamy seniorów, którzy chcą porozmawiać o sprawach ich dotyczących do czynnego udziału w dyżurach. Równocześnie zachęcamy do zgłaszania inicjatyw i potrzeb związanych z organizacją życia seniorów w mieście, a także oczekiwań dotyczących działań Rady Seniorów.

rada

Już wkrótce wyjątkowe święta Dzień Babci i Dzień Dziadka. Policjanci zachęcają, aby z tej okazji z babcią i dziadkiem porozmawiać o ich bezpieczeństwie. Ostrzec o różnych metodach działania oszustów i poradzić w jaki sposób należy postąpić, aby oszustwa uniknąć.

kampania

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje, że opieka telemedyczna realizowana poprzez tzw. „opaski bezpieczeństwa” zakupione w ramach Programu „Korpus Wsparcia Seniorów” będzie kontynuowana w roku 2023. Przekazane w ubiegłym roku urządzenia pozostają aktywne dzięki przedłużeniu umowy z operatorem systemu i nie ma konieczności ich zwrotu do GOPS w Kętach. Jednocześnie informujemy, że również w bieżącym roku usługa teleopieki będzie całkowicie bezpłatna dla mieszkańców naszej gminy.

teleopieka

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.