Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Koronawirus nie wpływa na pracę Urzędu i Jednostek Gminnych

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców informujemy, że Urząd Gminy Kęty oraz jednostki Gminne czynne są zgodnie z podanymi godzinami otwarcia. Nie jest planowane skrócenie czasu pracy, jak również ich zamknięcie - funkcjonują normalnie i obsługują mieszkańców bez zmian.

Mając jednak na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną, w trosce o bezpieczeństwo sanitarne mieszkańców gminy Kęty i pracowników kęckiego magistratu podjęto dodatkowe działania służące zapobieganiu ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, a także innych wirusów i bakterii. Stosowanie chusteczek antybakteryjnych do dezynfekcji rąk na stanowiskach obsługi bezpośredniej klienta zewnętrznego rozszerzono na wszystkie punkty obsługi. Urząd otrzymał już dodatkowe ilości wkładów z chusteczkami do stosowanych dozowników. Otrzymał także dodatkowe ilości jednorazowych pojemników z chusteczkami antybakteryjnymi. Pracownicy stanowisk podawczych zostali wyposażeni w jednorazowe rękawiczki. W całym budynku Urzędu usługa sprzątania, w tym także wyposażania dozowników na mydło, odbywa się z wykorzystaniem środków antyseptycznych. Prowadzona jest także systematyczna dezynfekcja klamek, pochwytów, przycisków windy i podłóg.

Przypominamy, że istnieje możliwość załatwiania większości spraw urzędowych drogą elektroniczną lub telefoniczną i nie jest konieczna osobista wizyta w Urzędzie. Szczegółowe informacje o sprawach, które można załatwić elektronicznie (ePUAP), znajdują się na stronie internetowej TUTAJ.

W związku z aktualną sytuacją Burmistrz Gminy Kęty odwołał wszystkie wyjazdy i pozostaje do dyspozycji służb i mieszkańców na miejscu. Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Gminy Kęty pozostaje w stałym kontakcie z pozostałymi służbami. Wszystkie komunikaty publikowane są na bieżąco na stronie gminy Kęty TUTAJ.

Dane kontaktowe urzędu oraz pozostałych jednostek gminnych:

Urząd Gminy Kęty, Rynek 7,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
telefon: 33 844 76 00
faks: 33 844 76 60
esp: /k67nuct19p/skrytka
Godziny Pracy Urzędu: poniedziałek, środa, czwartek: 7:30-15:30, wtorek: 7:30-17:00, piątek: 7:30 – 14:00.

Zakład Obsługi Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Kętach, ul. Kilińskiego 1,
tel. 33 845-38-37,
 fax. 33 845-38-37
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Żwirki i Wigury 8,
tel: 33 845-28-70
fax: 33 844-86-64
strona internetowa: www.gops.kety.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej, ul. Sobieskiego 45,
tel: 33 845-20-36, 845-27-40
fax: 33 845-27-12
strona internetowa: www.gzoz-kety.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.