Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Całodobowy telefon interwencyjny Centrum Praw Kobiet

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje, że w Krakowie powstał oddział Fundacji Centrum Praw Kobiet, która zajmuje się udzieleniem pomocy kobietom doświadczającym przemocy. Fundacja świadczy bezpłatną pomoc prawą, psychologiczną i socjalną w czasie epidemii koronawirusa zdalnie:Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje, że w Krakowie powstał oddział Fundacji Centrum Praw Kobiet, która zajmuje się udzieleniem pomocy kobietom doświadczającym przemocy. Fundacja świadczy bezpłatną pomoc prawą, psychologiczną i socjalną w czasie epidemii koronawirusa zdalnie:

mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz

telefonicznie: 780 079 988 od poniedziałku do piątkuw godzinach od 10.00 do 18.00,

całodobowy telefon interwencyjny: 600 070 717. 

- Proszę nie zrażać się tą formą kontaktu – nie mamy pewności, jak długo potrwa sytuacja zagrożenia epidemiologicznego, a Wasze sprawy często nie mogą czekać – podkreślają pracownicy Fundacji.
Misją Centrum Praw Kobiet jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym. Fundacja dąży do stworzenia warunków umożliwiających kobietom korzystanie z należnych im praw człowieka, w tym prawa do życia wolnego od przemocy i dyskryminacji oraz realizację konstytucyjnej zasady równouprawnienia płci. Szczegółowe informacje o Centrum Praw Kobiet można odnaleźć na stronie internetowej: 
https://cpk.org.pl/, https://www.facebook.com/cpkkrakow.

g15582d

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.