Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Postaw na rodzinę

gops logo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach – Dział Wspierania Rodziny – zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6  do 19 lat oraz seniorów 60+ do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Postaw na rodzinę”.

Projekt pod nazwą „Postaw na rodzinę” jest elementem profilaktyki i edukacji w Gminnym Programie Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2020.

W bieżącym roku z żalem musieliśmy zrezygnować z organizacji kolejnego pikniku integracyjnego, dlatego będzie Nam niezmiernie miło, zaprosić Was do wspólnej zabawy. Mamy nadzieje, że w ten sposób uprzyjemnimy Wam dni oraz wynagrodzimy fakt, że nie mogliśmy się spotkać.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do dzieci i młodzieży oraz seniorów. Ze wszystkich prac zostanie wyłonionych 12 najlepszych, które zostaną nagrodzone. Tematem przewodnim zabawy jest rodzina. Waszym zadaniem będzie interpretacja hasła „Postaw na Rodzinę”, zaprezentowanie swojej rodziny oraz to, co w niej cenicie najbardziej.

Prace należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty do dnia 11 grudnia 2020 r. do siedziby Działu Wspierania Rodziny w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kętach – Kęty, ul. Sobieskiego 41,  pok. nr 2.

Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 20.12.2020 r. na stronie internetowej Ośrodka oraz na dostępnych środkach przekazu.

W załączeniu regulamin konkursu.

pdf

Regulamin konkursu profilaktycznego

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.