Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy TELE-ANIOŁA!

 

Obrazek przedstawia starszego mężczyznę w okularach i stojącą obok niego dziewczynę. Na obrazku widoczna jest bransoletka teleopieki wyglądem przypominająca zegarek z trzema przyciskami. W lewym górnym roku obrazka widoczne jest logo Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach. Na dole obrazka widnieje napis: Pomocna dłoń zawsze przy TobieGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach przypomina, że Gmina Kęty przystąpiła do projektu MAŁOPOLSKI TELE-ANIOŁ, który oferuje wsparcie w postaci:Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach przypomina, że Gmina Kęty przystąpiła do projektu MAŁOPOLSKI TELE-ANIOŁ, który oferuje wsparcie w postaci:
- bezpłatnej opaski bezpieczeństwa, która może uratować życie- kontaktu z całodobowym CENTRUM TELEOPIEKI- pomocy sąsiedzkiej i usług opiekuńczych świadczonych w domu podopiecznego

- Zwracamy się z prośbą o udostępnienie informacji osobom potrzebującym. Nasi pracownicy służą pomocą w załatwieniu wszelkich formalności – mówi dyrektor kęckiego GOPS-u Monika Kaczmarczyk.

Jak podkreśla, wystarczy kontakt pod nr tel.: 33 845 28 70 lub zgłoszenie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

INFORMACJE O PROJEKCIE
Pierwszeństwo udziału w projekcie mają:
-  osoby z niepełnosprawnością i osoby niesamodzielne o niskich dochodach-  osoby/rodziny zagrożone ubóstwem lub  wykluczeniem społecznym-  osoby o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności-  osoby z niepełnosprawnością sprzężoną oraz osoby z zaburzeniami psychicznymi-  osoby lub rodziny korzystające z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa

TELEOPIEKA
Szybkie i skuteczne wezwanie pomocy w przypadku zagrożenia życia, zdrowia lub bezpieczeństwa.Kontakt z Centrum Teleopieki jest możliwy całą dobą, 365 dni w roku.Bezpłatna opaska bezpieczeństwa z przyciskiem SOS służy do natychmiastowego wezwania pomocy.

USŁUGI OPIEKUŃCZE LUB SĄSIEDZKIE
dla osób samotnych oraz tych,którym rodzina z uzasadnionej przyczyny nie może zapewnić opieki

- wsparcie dla osób niesamodzielnych w ich domu – świadczone przez opiekunów lub w ramach pomocy sąsiedzkiej- opieka higieniczna i wsparciu w codziennych obowiązkach: zakupach, przygotowaniu posiłków, drobnych porządkach, załatwianiu spraw urzędowych i lekarskich

Osoby lub rodziny zainteresowane udziałem w programie proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres:
Departament Zdrowia i Polityki SpołecznejUrząd Marszałkowski Województwa Małopolskiegoul. Racławicka 56,30-017 Krakówz dopiskiem „Rekrutacja - Małopolski Tele-Anioł"

Druki dostępne są na stronie internetowej: https://www.malopolska.pl/_userfiles/uploads/TELEANIO%C5%81/Za%C5%82%C4%85cznik%20nr%202_FORMULARZ%20ZG%C5%81OSZENIOWY_po%20zmianach.pdf
a także w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kętach, przy ul. Żwirki i Wigury 8 oraz Dziennym Domu „Senior-Wigor” w Kętach, przy ul. Sobieskiego 36.

Dodatkowe informacje dostępne na stronie internetowej:https://www.malopolska.pl/teleaniol

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.