Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kętach

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach informuje o możliwości korzystania z dodatkowego wsparcia w 2020 r. przez osoby niepełnosprawne w ramach pozyskanych środków i udziale w dostępnych programach.

Świadczenie usługi opieki wytchnieniowej w ramach pobytu całodobowego w placówce zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym wpisanej do rejestru właściwego wojewody. Mieszkańcy gminy Kęty z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą korzystać z bezpłatnych 14 dniowych pobytów całodobowych w TriVita w Porąbce.

Specjalistyczne usługi opiekuńczo-rehabilitacyjne w wymiarze 20 godzin dla 1 osoby w wieku do 75 roku życia z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności lub równoważnym, które nie mają możliwości skorzystania z takich zabiegów ambulatoryjnie.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej pomoc dla pełnoletnich osób niepełnosprawnych ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności w wykonywaniu codziennych czynności oraz w funkcjonowaniu w życiu społecznym w wymiarze do 30 godzin miesięcznie.

Zainteresowanych skorzystaniem z w/w form pomocy zapraszamy do kontaktu:

GOPS w Kętach,
ul. Żwirki i Wigury 8,
tel. 33 845 28 70,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

grafika

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.