Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

Konkurs w Świetlicy Środowiskowej w Kętach

Mimo iż od ponad miesiąca Świetlica Środowiskowa w Kętach nie prowadzi zajęć, wychowawcy mają stały kontakt ze swoimi podopiecznymi. Dzięki możliwościom, które daje Internet, wychowankowie Świetlicy kontaktują się z kadrą w sprawie pomocy w odrabianiu lekcji oraz wspólnie rozwiązują wątpliwości związane z obowiązkami szkolnymi i sprawami osobistymi.Mimo iż od ponad miesiąca Świetlica Środowiskowa w Kętach nie prowadzi zajęć, wychowawcy mają stały kontakt ze swoimi podopiecznymi. Dzięki możliwościom, które daje Internet, wychowankowie Świetlicy kontaktują się z kadrą w sprawie pomocy w odrabianiu lekcji oraz wspólnie rozwiązują wątpliwości związane z obowiązkami szkolnymi i sprawami osobistymi.

Dla uprzyjemnienia czasu, który wszyscy teraz spędzamy w domach, wychowawcy Świetlicy zorganizowali konkurs na Facebooku „Jak spędzam czas w domu”. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie było wysłanie prac w wyznaczonym przez komisję konkursową terminie.

Wychowankowie Świetlicy nie po raz pierwszy okazali się mistrzami kreatywności i różnorodności. Wielokrotnie zaskoczyli komisję konkursową formami prac. Były wśród nich: filmiki, wiersze, twórczość kulinarna, fotograficzna, plastyczna, fryzjerska, florystyczna, a nawet konstrukcyjna. Młodzi ludzie, mimo wszechobecnej pandemii i wielu szkolnych obowiązków, pokazali, że czas spędzony w domu można wykorzystać w sposób twórczy, pożyteczny i pasjonujący.

Cieszymy się ogromem prac, które do nas wpłynęły i doceniamy zarówno te wymagające samodzielnej i żmudnej pracy, jak i te, do których potrzeba było zaangażować rodziców, a nawet rodzeństwo.

Po zaciekłych dyskusjach komisji konkursowej wyłoniono trzech laureatów konkursu. Dla wszystkich osób przewidziano nagrody, dzięki którym dzieci będą mogły spędzić pozostały czas kwarantanny w sposób kreatywny i wzmacniający rodzinne więzi.

Oto kilka nadesłanych prac:

  • g15583d
  • o85686d
  • o85687d
  • o85688d
  • o85689d

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.