Wielkość czcionki
Kontrast
              

  

bip 150

To były naprawdę „nieZWYKŁE Ferie Zimowe” Świetlicy Środowiskowej w Kętach

Przez wzgląd na zaistniałą sytuację, tegoroczne ferie były inne niż zwykle, ponieważ musiały odbyć się w świecie wirtualnym. Nasze „nieZWYKŁE Ferie Zimowe” postawiły przed wszystkimi nie lada wyzwanie.

W pierwszym tygodniu uczestnicy świetlicowych ferii, za pośrednictwem portalu społecznościowego, każdego dnia otrzymywali nowe wyzwania. Były to różnego rodzaju prace plastyczne: „Wesołe rączki” i „Ulubiony bohater”, wykonanie zdjęcia pt. „Zimowy pejzaż”, a także nakręcenie krótkiego filmiku z pozdrowieniami.

Drugi tydzień obfitował w nowe wyzwania. Dzieci otrzymały specjalnie przygotowane pakiety kreatywne, a każdego kolejnego dnia publikowana była informacja z instrukcją wykonania danego challenge'u. Tematami zadań były: „Kolorowa abstrakcja”, „Szalone Zentangle”, „Decoupage”, „Zwierzaki z papierowych talerzyków” oraz „Pocztówka z ferii”.

Ponadto codziennie odbywały się spotkania on-line, dzięki którym możliwe było zebranie się w większym gronie i rozmowa za pomocą komunikatora internetowego.

Uzupełnieniem „nieZWYKŁYCH Ferii Zimowych” był prowadzony ranking aktywności, a dla najbardziej zaangażowanych uczestników przewidziano nagrody. Ogłoszono również rodzinny konkurs pt. „Pojazd z przyszłości”, mający na celu zaangażowanie do zabawy wszystkich domowników.

Nowa forma prowadzenia zajęć cieszyła się sporym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i rodziców, a efekty prac przerosły wszelkie oczekiwania. Niemniej jednak z utęsknieniem czekamy na powrót do świetlicowej codzienności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom „nieZWYKŁYCH Ferii Zimowych” Świetlicy Środowiskowej w Kętach!!!

  • o88553d
  • o88554d
  • o88555d
  • o88556d
  • o88557d

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

© 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kętach. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.